Yeniden Birlikteyiz!

Yeniden Birlikteyiz!

onurr.net ile başlayıp ara verdiğim 5 senelik uzun bir ayrılıktan sonra ‘.org ‘ blog site uzantım ve yepyeni temamız ile sizlerle birlikteyim! Yeni tanışacağımız arkadaşlar için kendimi kısacık tanıtmam gerekirse; ben Onur, kendimi bildim bileli öğrenciyim. Öğrenmeye her zaman devam ederim. Liderliği, öncülük etmeyi severim. Liseye başladığım yıllarda web sitelerine karşı ilgim büyüktü. Bu ilgim ”hobi amaçlı (para kazanmadım da değil hani) çeşitli alanlarda film, dizi, radyo siteleri açmamla alevlendi. Tabi üniversite sınavı zamanında malum sebepten ötürü tüm sitelerimi sattım çok sevdiğim hobimi yapamaz hale geldim. Şimdi ise zaman buldukça (tabi bir yazı yayımlayıp ortadan kaybolmayacağım da) boş vakitlerimi kişisel blogumu yazarak değerlendireceğim.

Ee bundan sonra neler yazacaksın?

”5 yıl olmuş web site işlerini bırakalı, bundan sonra neler yazacaksın?” gibi bir soru oluşabilir kafanızda. Hemen hangi kategorilerde yazacağımdan bahsedeyim, sizin de gidişat konusunda öngörünüz oluşsun.
İlgili olduğum kategoriler arasında öncelikle arabalar, filmler ve yabancı diziler geliyor. Ayrıyeten Gezi, Sağlık ve Hayata Dair gibi konularda da içeriklerim olacak. Tabiki bu konularda da sınırlı kalmayacağım; herhangi bir kategoride sınırlandırılamayan yazılarım da olacaktır. Hadi kategorilerimizi inceleyelim

1) Araba

Hayır hayır, hiç merak etmeyin bu siteyi araba blog’una dönüştürmeyeceğim. Sadece arabalar hakkında bilinmeyen şeyler, doğru bildiğimiz yanlışlar, aracımızın sağlığı konusunda yapmamız gerekenler, seyir sırasında karşılaştığımız sorunlar vs gibi konularda yazacağım.

2) Filmler-Diziler

Burada izlenmeye değecek önerilerimi veya zamanınızı hiç çalmaması açısından izleyip yorumladığım film ve yabancı dizileri bu kategoriden sizlerle paylaşacağım. Hem sonra yapıtı beraber yorumlarız ne dersiniz?

3) Gezi

Gezmeyi de tozmayı da seven birisiyim. Hem Akdeniz Bölgesi’nde hem de Ege Bölgesi’nde yaşadığımdan önceliğim bu bölgeler olmak üzere daha sonra da diğer bölgelerdeki turistik ve kültürel yerleri gezip sizlere anlatıp tatil planlarınızda yardımcı olabilirim.

4)Sağlık

Tabiki bu bölümde sizlere doktorluk taslayacak değilim. İlgi dikkat çekmek için yalan yanlış içerik üreten website içerik üreticilerinden hiç değilim. Aynı ilk kategoride (araba) bahsettiğim gibi (sanki kapalı kutu makine gibi davranıyorum ama..) sağlığımız konusunda doğru bildiğimiz yanlışları, sağlığımız için küçük görünse de hayat kurtarıcı önerileri bu kategoride göreceksiniz.

5)Hayata Dair

Aşka dair ne var ne yoksa al giderken işime yaramaz, bana yaramaz (besteli okuduysanız ne mutlu) diyebilirsiniz ama bu bölüm size yarayabilir. Sadece içimizden geçeni söyleyip yeri gelip mutluluğumuzu paylaşıp yeri gelince neden hayata sövüp dertleşmiyoruz ki?

Şimdilik kategorilerim bu kadar. Ayrıca sizin de önerilerizin, yaptığınız geri bildirimlerin doğrultusunda ilerleyeceğimi unutmadan eklemek isterim. Bundan sonraki yazılarda görüşmek üzere..

Yorum ( 4 )
 1. adamkarga
  20 Şubat 2019 at 07:49
  Cevapla

  Yeni başlangıcınızda başarılar dilerim, umarım uzun süreli bir blog serüveni olur sizin için : ) bu arada blogsözlük ailesine de hoş geldiniz, yeni dostları aramızda görmek mutluluk verici ^^

  • Onur
   20 Şubat 2019 at 17:23
   Cevapla

   Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, hoş buldum : )

 2. mert
  21 Şubat 2019 at 17:44
  Cevapla

  O zaman merhaba!

  Ben de beklerim… : )
  kafadergi.blogspot.com

  • Onur
   22 Şubat 2019 at 15:07
   Cevapla

   Merhabalar, blogunuzu çok beğendim tabi ki gelirim : )

Bir cevap bırakın